Reference

Zde můžete nahlédnout, jak spolupráci hodnotí někteří z mých klientů:

Daniel Z. Majitel firmy Bangles.cz

„Dokážu si daleko lépe zorganizovat svou práci a mít z ní větší radost.“

Než jsem začal spolupracovat s Katkou, koučink jsme znal jen z teoretické stránky. Spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Jsem rád, že s Katkou mohu řešit jak rozvoj své firmy tak i svůj osobní  rozvoj. Díky koučinku se mohu na určité věci podívat z více úhlů pohledu a dojít tak k efektivnímu řešení problémů. Dokážu si daleko lépe zorganizovat svou práci a mít z ní větší radost. Na Katce se mi líbí, že její přístup je velice kamarádský a pozitivní. Určitě doporučuji!

Jirka F. SQL Developer

„Uvědomil jsem si, že každý problém je možné řešit”


Měl jsem příležitost zaměřit se s Katkou hned na dvě oblasti.
Jednalo se o sport a vztahy. Před tím, než jsem šel do spolupráce jsem vlastně přežíval formou práce x spánek. Nad problémy jsem nepřemýšlel moc aktivně, spíše je vytěsňoval. Největší výhodou spolupráce je připomenutí toho, že každý problém je možné řešit a vlastně i relativně nenásilně. Schéma je jednoduché a opakující se. Spolupráce s koučem je efektivnější, než s někým hodně blízkým a navíc pokud je to s Katkou, která má takové množství energie, kterou navíc nešetří

je možné řešit“

Michal S. Quality Manager

„před spoluprací jsem se cítil jako nevýkonný a pomalu se vpřed “plazící” jedinec.“

Už první dojem byl vskutku příjemný – ihned bylo poznat, že je Katka opravdový profík a její přístup mě oslovil. Na spolupráci se mi líbil postup, jak krásně Katka strategicky rozklíčovala mou situaci a pomohla mi uvědomit si spousty nových věcí a nebo ty, o kterých jsem věděl, tak ty si znovu “zvědomit”. Také mi odtajnila různé nové nástroje, které jsou do života velmi nápomocné. Zaujalo mne také to, že přistupuje ke klientům velmi přátelsky a člověk ke Katce získá poměrně snadno důvěru, aspoň tedy u mě to tak bylo.Největší dojem udělal lidský, vstřícný a empatický přístup, který v mé nelehké životní etapě velmi pomohl.
Spolupráce mi přinesla jiný úhel pohledu na život. Zredukoval jsem své aktivity na efektivnější mininum, zjistil jsem, že někdy “méně, znamená více” a to přineslo úlevu. Život beru více jako hru 🙂

Lenka F. Financial manager

„Katka mi pomohla najít chuť života a nyní konečně žiju naplno a užívám si každý den“

Koučing byl pro mě zcela nové téma. O to více jsem byla překvapená jak rychle a jak velké výsledky spolupráce s Katkou přinesla. Moje první téma bylo najít v sobě motivaci. Byla jsem bez chuti a energie, chodila od jednoho k druhému a neuměla jsem se radovat z výsledků, kterých jsem dosahovala. Už po pár setkáních jsem tu chuť nalezla a hrozně rychle se posunula dál. Nyní hraju mnohem větší hru a mám pocit, že konečně žiji život, který byl dosud nedosažitelným snem.

Anna B. 

„Nevěděla jsem si se sebou rady v oblasti plnění povinností a prokrastinace“

Do spolupráce jsem šla, protože jsem si se sebou moc nevěděla rady (hlavně v oblasti plnění povinností a prokrastinace).
Nejvíce mě překvapilo, jak dokáží být některé Katčiny otázky záludné a jak se na ně blbě odpovídá, ale zároveň jsou velmi důležité a podstatné.
Líbí se mi, že díky spolupráci získávám zase jiný úhel pohledu na různé věci, který jsem dřív neviděla.
Naše spolupráce ve mně vzbuzuj podnětné myšlenky, které mě nutí přemýšlet jinak.
Mám-li zhodnotit dosavadní spolupráci, v mém životě se změnilo několik věcí.
Pohled na to, když jsem unavená a jdu si odpočinout, i když mám ještě nějakou práci, tak je to úplně v pohodě a mám na to právo.
Přístup k sobě samotné, kdy se méně odsuzuju a více si sebe vážím a starám se o sebe a vidím i drobnosti, které se mi daří (a ne jen ty věci, které se mi nedaří).
A Co konkrétně považuji za svůj NEJ úspěch v rámci svojí hry?
Přijetí toho, že nejsem dokonalá a že je úplně v pohodě někdy selhat nebo si odpočinout, když je to potřeba.
Děkuji za spolupráci

Tomáš K. Obchodní manažer

„Nyní jsem teamleader, který vede svůj tým efektivně a tak, jak vždy chtěl“

O koučování jsem začal přemýšlet, když jsem byl povýšen a potřeboval jsem zlepšit manažerské dovednosti. Proto jsem tehdy šel do ukázky koučování s Katkou. Musím říct, že už ta ukázka způsobila, že jsem si byl jistý, že je to něco, co mi pomůže získat jistotu v krocích, které chci učinit a zároveň se budu rozvíjet tak, jak potřebuji. Na spolupráci mě nejvíce oslovilo, že jsem nebyl nikdy nikam tlačený ani jsme nejeli podle žádné učebnice, k čemuž mám z různých školení a kurzů averzi. Katka se věnuje vždy tomu, co je pro mě důležité a ptá se mě na otázky, na které se mě nikdy nikdo nezeptal. Já si díky tomu vždy přijdu na řešení, která mi pěkně pasují na moji situaci a mohu je ihned začít dělat. Teď jsem teamleader, který vede svůj tým efektivně a tak, jak vždy chtěl. Můj tým spolupracuje a přináší výsledky – troufám říct, že to totiž nyní dělám dobře a s jistotou. Spolupráci s Katkou vřele doporučuji skutečně každému. Já sám se na každé setkání těším a musím říct, že energii a inspiraci z každého setkání čerpám ještě několik dalších dnů.

Lada T. 

„ Získala jsem vnitřní sílu – pevný základ, ze kterého se můžu odrazit“

Když jsem Katku oslovila, můj život byl plný stresu a napětí.
Aby toho nebylo málo, byla jsem v práci čerstvě povýšena a můj vstup do nové pracovní role brzdila nejistota a nízké sebevědomí. Někdy jsem dokonce měla chuť to vzdát a rozhodně jsem si to, o čem jsem vlastně snila a o co jsem usilovala neužívala.
Hned jsem po první konzultaci s Katkou jsem se doslova vznášela a získala pocit, že vše co nyní řeším není tak neřešitelné, jak jsem si myslela že je tu přeci jen šance, že to zvládnu.
Nyní po několikaměsíční spolupráci vidím nejen já, ale i mé okolí, že jsem si jistější v každém svém kroku. Dosáhla jsem vnitřní síly a schopnosti ji umět použít i v situacích, které dříve byly slepou uličkou.
Na nové pozici se cítím mnohem jistější a z situací plných stresu, úzkosti a nekomfortu, který jsem prožívala nejen v práci, ale i v jiných oblastech života jsem dokonce udělala i chvíle, které si užívám.

Láďa P. WEB Master

„Nalezl jsem směr a cestu k mému cíli“

Chtěl jsem pracovat na svých projektech, ale nevěděl jsem přesně jak to uchopit, jak začít a od čeho se odrazit. Spolupráce s Katkou mi ukázala směr jakým bych se mohl ubírat. Postupně jsem nalezl podobu možného začátku a následně jsme na našich setkáních ipravili strategii jak a jakým směrem bych se mohl ubírat, abych dosáhl svého cíle. Vážím si přátelského přístupu a pochopení. Katka mi dokáže dodat energii a motivaci když to hned nejde a člověk to chce vzdát.. Doporučuji!!!

Hanka A. Obchodní zástupce

„Díky spolupráci s Katkou si užívám výstup z komfortní zóny

Než jsem začala spolupracovat s Katkou, nikdy jsem neměla zkušenost s koučingem. Nejprve jsem měla obavy ze schůzek po telefonu. Hned po první telefonické schůzce se však moje obavy vytratily. U Katky se mi libí, že umí naslouchat. Naslouchá natolik dobře, že ani žádný člověk v mém okolí to tak skvěle neumí. Často mi dělá problém pojmenovat moje pocity a v tomhle byla Katka naprosto famózní. Dokázala dát formu a ucelit mé pocity, které ve mně byly kolikrát i celý život. Katka mě naučila odhalit ve mně převládající sabotéry a tím je i oslabit. Už vím, že v životě nejsou žádné omezující limity. Je to jen o tom jak moc si věřím a s jakým přístupem se ke všemu stavím. Přišla jsem na to, že v životě nemám žádné pomyslné hranice, kam až se mohu dostat. Dnes už vím, že to  bude záležet vždy na mě a že se dostanu přesně tam, kam budu chtít, pokud do toho dám všechno a svou hru budu hrát na plno.

Investice do kouče se mi vrátila zpět v podobě cenných informací, zkušeností, lepšího vnímání života, porozumění vnitřních strachů a co je pro mě největší pokrok? Užívám si výstup z komfortní zóny! Ještě jednou děkuji

Kirstie E. Private Tutor & Teacher

„Iam able to talk openly about my thoughts, ideas and feelings with no judgment“

I had my own goals before coaching but Katka has helped me work on them and not give up! I think having something to focus on each week after our meeting helps me develop myself. After each session with Katka I feel very positive and ready and excited for the next week and my progress.

The advantage is to see different perspectives that are offered and being able to talk openly about my thoughts, ideas and feelings with no judgment. It also helps me think of the future in a positive way. I have really enjoyed the materials that Katka has provided me with alongside our sessions and that each week we recap our last session and continue with anything that wasn’t completed previously.

Bronislava.F

„Získala jsem odvahu řešit situace, do kterých jsem v minulosti radši nešla.“

Do spolupráce jsem šla v situaci, kdy jsem zažívala nespokojenost v práci a trable ve vztahu. Sama jsem na vše řešení neměla.
Koučink mi přinesl větší vědomí sama sebe. Pomohl mi utřídit myšlenky a zbavit se již nepotřebného, co mě v životě spíše brzdilo.
Již mě netíží některé pochybnosti o mě samotné. Mám o něco větší nadhled na různé situace. Rozumím více tomu, co se děje semnou i s ostatními.
NEJ úspěch vnímám v získání odvahy do toho jít i přes nekomfort, který přichází v těžších situacích.

ZetmARTina Malířka a fotografka

„Katka mi vkročila do cesty jako „anděl“

Koučink s Katkou je intenzivní. Otázky jsou někdy až „na kost“. Někdy to bolí, ale je lepší si prostě věci uvědomit, měnit, než zůstávat v něčem, co nevyhovuje a uvědomit si to třeba pozdě. Katka má hodně energie a umí velice dobře naslouchat. Na všechno si přijdete sami. Není to o tom, co vám poradí, jen vás navede, na co se máte soustředit. A to je to, co jsem chtěla! Nastavila jsem si hranice ve vztazích, v práci. Vím, kam směřuji. Jsem důslednější ve svých krocích. V soukromé sféře jsem důslednější v tom, že trvám na některých věcech. Měla jsem tendence vyhovovat všem. Už si dovolím myslet více na sebe. Soustředit se na jednu věc. A to jsem dostala. Chtěla jsem si být jistá, kdo jsem a kam jdu. Jsem seskládaná jako puzzle z vícera, jako každý… Čím více si uvědomuji, co zapadá a co ne, tím jsem spokojenější.

Lucie N. Project manažerka 

„Největší dojem z naší spolupráce na mě udělala Katčina energie“

První dojem byl výborný. Káťa působila profesionálně, úžasně mě uklidnila a naladila na spolupráci. Dosud největší dojem z naší  spolupráce na mě udělala Katčina energie. A v čem spočívala výhoda toho, že jsme spolu spolupracovaly? Měla jsem možnost poznat jiný styl koučování, než na jaký jsem zvyklá.

Lenka T. Quality controller

„Profesionalita, nadhled a také lidskost.“

Na spolupráci se mi líbila profesionalita, nadhled a také lidskost.

Díky koučingu s Katkou jsem zažila tvrdý restart a díky tomu jsem zase navázala na své staré já. Vím také co chci a za tím si jdu. Více se usmívám a jsem aktivnější. Chodím víc ven.